Duża odpowiedzialność, niezwykła satysfakcja.
Duża odpowiedzialność, niezwykła satysfakcja.
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami
Rozmowy odbywają się w siedzibie firmy bądź online za pośrednictwem MS Teams. Szanujemy Twój czas, dlatego gwarantujemy Ci punktualność oraz nasze przygotowanie względem przesłanych przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych.
Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona jest zazwyczaj przez jedną osobę z zespołu rekrutacyjnego i jedną osobę z zespołu, do którego aplikujesz.
Pamiętaj, że wykonujesz case study wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Gwarantujemy, że treść zadania nie będzie wykorzystywana komercyjnie. Jeśli jednak będziemy chcieli bazować na Twoim rozwiązaniu - zapłacimy Ci za nie.
Tak, każdy z kandydatów dostaje od nas feedback po procesie wraz z decyzją. W zależności od kroku w procesie ta informacja może zostać przekazana Ci mailowo bądź telefonicznie.
Tak, w DONE istnieje możliwość pracy zdalnej. Cześć zespołów pracuje hybrydowo, szczególnie osoby dojeżdżające z daleka. Warunki i możliwość pracy zdalnej ustalisz wraz ze swoim przełożonym.
Damian Misiek, CEO and CO-Founder (LinkedIn)
Teodor Kula, Chief Business Development Officer (LinkedIn)
Marek Sablik, CIO & CFO (LinkedIn)
Karolina Batko-Jeż, Chief People & Culture Officer (LinkedIn)
Bartosz Baca, Chief Product Officer (LinkedIn)
Jesteś gotowy/a by dołączyć do zespołu? :)
Człowiekiem, któremu się chce. Nie zraża się niepowodzeniami, wie, że sukces wymaga czasu i konsekwencji. Posiada ambicję, ceni sobie rozwój, nie boi się pracy u podstaw. Jest otwarty/a na feedback i gotowy/a na zmianę. Potrafi nie tylko osiągać, ale również być świetnym członkiem zespołu, szanującym i wspierającym.
Osoby, dla których rozwój to wysiłek zbyt duży, by go podejmować. Informację zwrotną traktują jako zbędny atak, a nie korektę i szansę na zmianę. Zdemotywowane marudy, które wykazują postawę roszczeniową i czekają aż każde rozwiązanie zostanie im dostarczone. Osoby, które nie odnajdują się w zmianie i nie chcą być częścią rozwoju technologicznego.